Urbanism PDF Imprimare
Joi, 30 August 2012 21:42
Share

Acte necesare pentru emiterea certificatului de urbanism si autorizatiei de construire si demolare
Cerere emitere Certificat Urbanism
Cerere prelungire Certificat de Urbanism
Cerere prelungire valabilitate autorizatie de construire-desfiintare
Cerere pentru emiterea autorizatiei de construire
 

 

An - 2016
Nr.Autorizatie de construire / Beneficiar
A.C 1 PLETEA CONSTANTIN
A.C 2 SALAGEAN IOAN
A.C 3 TUDOSE GRIGOREAN ANA OTILIA
A.C 4 BODREA CLAUDIU MIREL
A.C 5 CPL PT HABITAT
A.C 6 TUDOSE EDUARD ALEXANDRU
A.C 9 ELECTRICA DISTRIBUTIE PRIN S.C ENERGOPOWER S.R.L
A.C 10 BOLBA BOGDAN VASILE
A.C 12 OLTEAN CRISTIANA DANIELA
A.C 13 VENDLINGER VLAD
A.C 15 ALB CARMEN CECILIA
A.C 16 ALB CARMEN CECILIA
A.C 17 GARDUS VASILE
A.C 18 FARCAS ILEANA
A.C 19 S.C TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A
A.C 20 CPL PT CHIRA FLORE
A.C 21 CPL PT HABITAT
A.C 21 CPL PT HABITAT1
A.C 23 BARA ANA BRANSAMENT APA
A.C 24 S.C IMPRO S.R.L BRANSAMENT APA
A.C 25 CPL PT UNGUR HOREA
A.C 26 CPL PT DRAGAN IOAN
A.C 27 CPL PT ARDELEAN SUSANA
A.C 28 S.C DE'LONGHI S.R.L
A.C 28 UNGUR DAN
A.C 29 POP DANIEL
A.C 30 TRENCA OVIDIU
A.C 31 CHIRA FLORE
A.C 32 MARIAN DANIEL PT ROBERT BOSCH
A.C 33 CUIBUS LIVIU
A.C 34 MURESAN I FLORICA
A.C 35 SZABO MIHAI
A.C 36 BERCEA SEBASTIAN LIVIU
A.C 37 GAGYI PALLFY IOSIF NICOLAE
A.C 39 JIMAN VASILE DAN
A.C 39 S.C PANEMAR
A.C 40 KIS LINDA JULIA
A.C 41 BOCHIS IOANA
A.C 42 NEAGOS VALENTIN IOAN
A.C 43 CPL PT MORAR SIMION
A.C 44 CPL PT CUIBUS LIVIU ALIN
A.C 45 CPL PT TUDORSE EDUARD ALEXANDRU
A.C 45 CPL PT TUDORSE EDUARD ALEXANDRU2
A.C 47 CHIS IOAN
A.C 48 CHIS IOAN
A.C 49 GARBO CRISTIAN IOAN
A.C 50 MURESAN VASILE SI MURESAN FLORICA
A.C 51 RADOI EMILIA LIANA
A.C 52 LASZLO DENES BRANSAMENT APA
A.C 53 S.C TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS S.A
A.C 54 CAMPAN VIOREL
A.C 55 CPL PT POP ELENA
A.C 59 CPL PT POP MARIUS LUCIAN

 

 

An - 2015
Nr.Autorizatie de construire / Beneficiar
A.C 2 CPL PT MURESAN VASILE
A.C 3 TARCEA FELICIA
A.C 4 viorel gavrea TETAROM
A.C 6 BELDEAN VASILE
A.C 8 CPL PT CAMPEANU MELANIA
A.C 9 CPL PT TEGLAS FRANCISC
A.C 10 CPL PT BOIA TEODOR
A.C 11 CPL PT BOTHAZA PAVEL
A.C 13 BOLDEA PATRICIU
A.C 15 CPL PT BOLDEA PATRICIUA.
A.C 16 CPL PT FESNIC MARINELA AURELIA
A.C 17 TINTEAN IOAN
A,C 18 Construire vestiare Jucu de Mijloc
A.C 19 CPL PT SOIM MARIOARA
A.C 20 MINEA STEFAN M,IRCEA
A.C 21 MINEA STEFAN M,IRCEA2
A.C 22 ANITAS GHEORGHE
A.C 23 CONTRAST IMPORT EXPORT
A.C 24 MORAR SIMION
A.C 25 NOSZTRAI ROBERT
A.C 26 LASZLO ADELA
A.C 27 OLOSUTEAN LUCIA
A.C 28 MURESAN MIHAI GEORGE
A.C 30 NASTASE CRISTIAN IOAN
A.C 31 S.C PANEMAR
A.C 32 S.C ECOLOR S.A
A.C 33 LUPAS IOAN SI MIRELA
A.C 34 MARGINEAN ANDREI DAN
A.C 35 DASCALU PETER
A.C 37 MIDAROM ABRASIVES
A.C 38 MURESAN VASILE SI FLORICA
A.C 39 DUMA CIPRIAN EUGEN
A.C 40 CAMPAN CRISTIAN
A.C 41 CPL PT POPA EMANUEL BOGDAN
A.C 42 ROSCA ADRIAN PETRU
A.C 43 VAJASDI ELENA
A.C 44 S.C ECOLOR S.R.L
A.C 45 S.C IMPRO S.R.L
A.C 46 CHIRA FLORE
A.C 47 DASCALU FELICIA
A.C 48 IL CAFE SERVEXIM S.R.L
A.C 49 TATOMIR DANIEL
A.C 50 TICUDEAN RADU
A.C 51 GATEJ IOAN PT PAROHIA ORTODOXA JUCU DE JOS
A.C 52 CPL PT STOICA EMIL
A.C 52 DRAGOI EMILIA
A.C 54 POPAN LIRA DIANA -MODIFICARE SOL CONSTRUCTIVA
A.C 55 CANTER DOINA
A.C 56 CPL PT STOICA EMIL
A.C 58 HORVATH ATTILA
A.C 59 CPL PT POP MARIUS LUCIAN
A.C 60 CPL PT CARPATIS WELT S.R.L
A.C 61 CPL PT IL CAFFE SERVEXIM S.R.L
A.C 62 CPL PT GARBOVAN SEBASTIAN
A.C 63 CILAG MARIA OTILIA
A.C 64 MARCHIS GHEORGHE
A.C S.C ECOLOR S.R.L2
                                                                               An – 2015
Nr. Certificat de urbanism/Beneficiar
 
 
C.U 1 RDS &RCS S.A  
C.U 2 CH TRANSBETON S.R.L
C.U 3 TATOMIR DANIEL
C.U GHEORGHE MANCAS
C.U 5 CPL PT SOIM MARIOARA MINERVA
C.U 6 TENTEAN IOAN
C.U 7 ELECTRICA SERV S.A
C.U 8 POP ANDREEA
C.U 9 NASTASE CRISTIAN IOAN
C.U 10 DUDILA CIPRIAN
C.U 11 ANITAS GHEORGHE
C.U 12 PINTILIE GHEORGHITA CATALIN
C.U 14 CUPSA VIORICA NICULINA
C.U 14 HUI IOAN
C.U 15 S,C NAPOCAMIN S.R.L
C.U 16 LUPAS MIRELA
C.U 17 DASCALU PETER DANIEL
C.U 18 BOTHAZA DANIEL IOAN
C.U 19 BCR 1  
C.U 20 BCR 2
C.U 21 MURESAN VASILE
C.U 22 CHIRA FLORE
C.U 23 CHERECHES NATALIA
C.U 24 S.C ECOLOR S.R.L
C.U 25 CPL PT POPA EMANUEL
C.U 26 BOCHIS IOANA
C.U 27 MURESAN MIHAI GEORGE
C.U 28 PAGU MIHAELA
C.U 29 MARGINEAN ANDREI DAN
C.U 30 COMUNA JUCU CANALIZARE
C.U 31 GARDUS VASILE
C.U 32 CUPSA VIORICA NICULINA
C.U. 33 S.C TETAROM S.A DEZMEMBRAREA
C.U 34 STETCO LOREDANA CREOLA
C.U 35 RUSU IRINEL
C.U 36 ROBIN FOREST S.R.L
 
C.U 37 IMPRO S.R.L
C.U 38 TICUDEAN RADU
C.U 39 MURESAN VASILE
C.U 40 COBARZAN ADRIAN
C.U 41 GROZA CLAUDIA
C.U 42 GASPAR ALBERT LEVENTE
C.U 43 S.C IL CAFE SERVEXIM.R.L
C.U 44 ALB CARMEN CECILIA
C.U 45 ALB CARMEN CECILIA
C.U 46 S.C DE LONGHI ROMANIA S.R.L
C.U 47 CANTER GALINA
C.U 48 USAMV
C.U 49 USAMV DEMOLARE
C.U 50 XCPL PT STOICA EMIL
C.U 51 UNGUR DAN
C.U 52 JUDETUL CLUJ
C.U 53 S.C TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS S.A
C.U 54 HENSCHEL RO S.R.L
C.U 55 S.C BIOSOMES S.R.L
C.U 57 DRAGOI RADU IGNAT
C.U 58 ASOCIATIA HABITAT PENTRU UMANITATE
C.U 59 MARCHIS GHEORGHE
C.U 60 S.C ENERGO POWER S.R.L
C.U 61 BARAS LAVINIA SI GHIRAN IOANA
C.U 62 pop camelia
C.U 63 CIORVEI OANA
C.U 64 CPL PT POP MARIUS LUCIAN
C.U 64 PLETEA CONSTANTIN
C.U 66 ASOCIATIA HABITAT PENTRU UMANITATE
C.U 67 CPL PT HABITAT
C.U 68 CPL CONCORDIA PT CARPATIS WELT
C.U 69 CPL PT SZABO MIHAI
C.U 70 CPL PT LUCACI VASILE
C.U 71 CPL PT GARBOVAN SEBASTIAN DOREL
C.U 72 FARCAS ILEANA
C.U 73 SALAGEAN IOAN
C.U 74 S.C BUDAVAL S.R.L-INFORMARE
C.U 75 CPL PT IL CAFFE SERVEXIM
C.U 76 FELDEREAN LETITIA
C.U 77 CHIRA FLORE
C.U 78 SDEE CLUJ -GADALIN
C.U 79 BALINT ADRIAN CRISTIAN
C.U 80 CPL PT ARDELEAN SUSANA
C.U 81 ASOCIATIA HABITAT PENTRU UMANITATE C.U 82 CUPSA VIORICA NICULINA
C.U 83 OLTEAN CRISTINA DANIELA
C.U 84 BOLBA BOGDAN
C.U 85 CPL PT GHIRA FLORE
C.U 86 CPL PT UNGUR GHEORGHE HORIA
C.U 87 CPL PT DRAGAN IOAN  
C.U 88 VELDLINGER VLAD
C.U 89 S.C KARL HEINZ DIETRICH INTERNATIONAL EXPED S.R.L
C.U 90 MARGINEAN CARMEN
 
 
                                                                              An – 2016
 
Nr. Certificat de urbanism/Beneficiar
   
   
 
C.U 1 TUDOSE GRIGOREAN
C.U 2 BORDEA CLAUDIU MIREL
C.U 3 MOIGRADEAN MAGDALENA
C.U 4 MARGINEAN CARMEN
C.U 5 TUDOSE EDUARD ALEXANDRU
C.U 6 MURESAN FLORICA
C.U 7 S.C ALDIA PLAST S.R.L
CU 8 SC MAC FARMACONS
C.U 9 POP DANIEL SI SIMONA
C.U 10 UNGUR DAN
C.U 11.C KARL HEINZ DIETRICH INTERNATIONAL EXPED S.R.L
C.U 12 TRENCA OVIDIU
C.U 13 ROBERTBOSCH ROMANIA RBRO S.R.L
C.U 14 ALB CARMEN CECILIA
C.U 15 ALB CARMEN CECILIA
C.U 16 S.C CUBICON PT S.C TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A
C.U 17 TODEA ALEXANDRU
C.U 18 COMUNA JUCU -CAPELA MORTUARA
C.U 19 KISS LINDA JULIA
C.U 20 KISS LINDA JULIA
C.U 21 PINTEA VIOREL PT SC VERFEL S.R.L
C.U 22 CPL PT IMPRO S.R.L
C.U 23 MURESAN VASILE
C.U 24 SZABO MIHAI
C.U 25 HUI IOAN
C.U 26 CPL PT HABITAT
C.U 27 BIRIS CORNELIA MARIA
C.U 28 COMUNA JUCU SEMAFORIZARE DN 1C
C.U 28 S.C IMPRO S.R.L BRANSAMENT APA
C.U 29 DLG INTERMARKETING S.R.L
C.U 30 GAGY-PALFFY IOSIF
C.U 31 COVACIU MELANIA
C.U 32 BRANSAMENT APA
C.U 33 S.C CONTRAST S.R.L BRANSAMENT APA
C.U 34 ROMAN VASILE
C.U 35 JIMAN VASILE DAN
C.U 36 CAMPAN VIOREL
C.U 37 NEAGOS VALENTIN IOAN
C.U 38 S.C IL CAFE SERVEXIM.R.L
C.U 39 CPL PT MORAR SIMION
C.U 40 JUCAN MARIA
C.U 41 JUCAN MARIA
C.U 28 S.C FARM TECH S.R.L
C.U 43 PASCUTA AUGUSTIN
C.U 44 RADOI EMILIA LIANA
C.U 45 MURESAN VASILE
C.U 46 GARBO CRISTIAN IOAN
C.U 47 PASCUTA DAN MIHAI
C.U 48 COROIU HORIA PETRISOR
C.U 49 FODOR ALEXANDRU
C.U 50 CPL PT NASTASE CRISTIAN IOAN
C.U 51 S.C ROBERT BOSCH S.R.L (Autosaved)
C.U 52 hoza ioan
C.U 53 CHENDREAN RAZVAN ADRIAN
C.U 54 S.C ECOLOR S.R.L
C.U 55 CHIS IOAN S.R.L
C.U 56 OPREA RUS ALIN SEMASTIAN
C.U 57 DUTCA ANDREI S.R.L
C.U 58 DUTCA ANDREI S.R.L
C.U 59 CPL PT TUDOSE GRIGOREAN ANA OTILIA
C.U 59 CPL PT TUDOSE EDUARD ALEXANDRU
C.U 61 S.C NET COMUNICATIONS S.R.L
C.U 61 CPL PT POP ELENA
C.U 62 PASLARU ADRIAN NICOLAE
C.U 63 CPL PT CUIBUS LIVIU ALIN
C.U 64 GOLLNER HEINZ 145B-5
C.U 65 GOLLNER HEINZ 145B-14  
C.U 66 GOLLNER HEINZ 145B-13
C.U 67 GOLLNER HEINZ 145B-9
C.U 68 PREDA OANA
C.U 70 OPREA RUS ALIN SEBASTIAN
C.U 71 FIRICEL GHEORGHE PT BODREA CAROLINA
C.U 72 CPL PT TOMA VASILE IOAN

C.U 73 AGROCOMERT HOLDING S.A

C.U 74 LASZLO DENES BRANSAMENT APA

C.U 75 ITU ALEXANDRU S.R.L
C.U 76 BECAN DANIELA SI BEACAN TEODOR
C.U 77 NASTASE CRISTIAN IOAN
C.U 78 S.C ROBERT BOSCH S.R.L (Autosaved)
C.U 79 S.C ROBERT BOSCH S.R.L (Autosaved)
C.U 80 TUDOR NATALIE DANIEL L (Autosaved)
C.U 81 RAMON DECEBAL ILIES PT S.C PROXIMA TAPES S.R.L
C.U 82 CANTER DOINA
C.U 83 ROMAN VASILE S.R.L
C.U 84 CPL PT BUCUR DANIEL
C.U 85 CPL PT CEUCA MARCEL PETRU
C.U 86 CPL PT CEUCA MARCEL PETRU
C.U 87 MOREA ROXANA ANDREEA
C.U 88 CPL PT CIPCIGAN IOANA
C.U 89 ALBU FLORINEL
C.U 90 POPA BOGDAN VASILE
C.U 91 CPL PT NOSZTRAI ROBERT

 

 

 

 

 

 

Ultima actualizare în Vineri, 16 Septembrie 2016 11:18
 

         PRIMAR
  Pojar Dorel Valentin
    0264-233.084
    VICEPRIMAR
     Cocoşi Mihai
    0264-233.084
   SECRETAR
  Hodiş Brînduşa
    0264-233.084

Adresa:
sat Jucu de Sus, nr. 112
Telefon:
0264-233.084
FAX:
0264-233-086
E-mail:
primariajucu@primariajucu.ro
office@primariajucu.ro

DSC 0023 resizeCOMUNA NOASTRĂ

Teritoriul comunei Jucu este situat in partea de est a judeţului Cluj, la interferenţa a două mari unităţi de relief: Podişul Someşan în vest şi Cîmpia Transilvaniei în est, fiind traversat de la sud la nord de râul Somesul Mic.
Primaria Jucu, Powered by NTelecom